Sport en Moedig

Clubfiche:

Naam ploeg: Sport en Moedig Genk
Voorzitter: Benny Schurgers
Ploegleiders: Danny Vanderaerden, Benny Schurgers, Erwin Bortels, Bart Geurts, Luc Vriens, André Panis
Opleiders: Luc Roosen en Dominique Perissi
Website: http://www.sportenmoedig.be

 

Renners:

Miniemen: Bram Tiesters, Siebe Verbraeken, Anna Corvers, Tine Bijnens, Lars Slechten, Ilian Vandormael, Aless Debock, Dylario Colson
Aspiranten: Joren Bijnens, Tuur Brusten, Milan Feytons, Alessandro Martocchia, Pieter Nassen, Jelle Petry, Bob Poelmans, Senne Thonnon, Mathias Vanhees, Wout Westhovens, Emma Duchateau, Anna Vanderaerden, Tyson Cloudt, Denzel Vandormael, Jarne VAnnut, Jorrit Smeets
Nieuwelingen: Lars Awouters, Fien Belmans, Elias Belmans, Sven Bijnens, Milan Corvers, Daan Duchateau, Emile Dumont, Esmée Gielkens, Bens Jans, Aline Lefeber, Hannes Martens, Bram marx, Yarne Mulders, Nazim Ozderya, Sam Poelmans, Robbe Reynders, Stef Schurgers, Simon Van der Looij, Wout Vanderaerden, Michiel Vanhees
Juniores: Jarne Bams, Tom Houben, Owen Joacobs, Jorg Claesens, Nicolas Laing, Dennis Liesens, Raven Prinay, Jordy Smal, Tomac Soenen, Steven Van den Oetelaar, Stef Vanderheyden, Rob Vangronsveld, Vincent Deboel, Timo Warnier
Beloften en eliten z/c: Koen Aerden, Vincent Beliën, Jilles Borgers, Tim Celen, John De Schutter, Dries Dips, Pekka Heijnen, Bram Kerkhofs, Arthur Pagnaer, Maxim Panis, Joppe Penders, Sven Schulz, Jordi Theunissen, Nathan Vriens, Thomas Wathiong, Kristof Willemen, Maarten Willemen
Amateurs en masters: Maarten Bossers, Marc Brimbois, Dirk Leurs, Francis Penders, Gert Segers, Bart Geurts, Yannick Reulens, Kristof Bunkens

 

“Een club voor alle renners”

Het afgelopen seizoen behaalden de renners van het Genkse team in totaal 70 overwinning waaronder een groot aantal Limburgse titels, de nationale titel paracyling van Tim Celen (die trouwens ook 6de werd op de paralympische spelen in Rio) en uiteraard de nationale nieuwelingentitel van Milan Fretin die voor het komende seizoen weliswaar andere oorden heeft opgezocht. “Ik was heel tevreden bij Sport en Moedig en was er ook willen blijven”, aldus Fretin. “Maar het programma-aanbod van het team Van Moer kon ik niet weigeren omdat ze nogal wat wedstrijden in het buitenland rijden. Toch wil ik benadrukken dat Sport en Moedig een topteam is waar men bijzonder veel voor de renners doet.”
Het bestuur wil de ingeslagen weg verder bewandelen. “We blijven een club voor alle renners van alle categorieën, maar met vooral de nadruk op onze jeugd. Onze jonge renners zijn de toekomst. Niet alleen van het wielrennen in het algemeen maar ook van onze club”, benadrukt de voorzitter. “We willen hen zo goed mogelijk omkaderen.” Iets wat met zo’n groot aantal renners niet altijd evident is. Voor iedereen goed doen, lukt trouwens nooit. “Dat beseffen we en toch willen we het proberen. We willen ook op sportief vlak de lat hoog houden. We willen vooraan meedoen in de Beker van België en de kampioenschappen. Onze trouwe sponsors verdienen dat. Daarom zijn we ook actief geweest op de transfermarkt om onze teams te versterken. Ook onze ploegleiders en opleiders zijn ervaren en weten van wanten. We zijn er klaar voor. Laat het seizoen maar snel beginnen.”

Share